Mağaza Politikalarımız

Sizi Önemsiyoruz

Ödeme Koruma Sistemi Nasıl Çalışır?Müşteri, ürünü beğenip ödemeyi tamamladıktan sonra mağazanın belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolaması gerekmektedir. Mağaza, bu süre içinde ürünü kargolamadığında, müşteri Hesabım sayfasından satın alma işlemini iptal edebilir. İşlemin iptal edilmesi durumunda, ürün bedeli, kredi kartı veya banka kartı üzerinden müşteriye kesintisiz olarak iade edilecektir.


Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ürünün kargolandığı tarihten itibaren 3 iş günü içinde müşterinin ödemeye onay vermesi gerekmektedir. Bu süre sonunda ödemeye hâlâ onay verilmediyse sistem tarafından müşteriye hatırlatma uyarısı gönderilir ve son 24 saat süreci başlatılır.

Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ve ürünün kargolandığı tarihten itibaren 3 iş günü ve 24 saat içinde sipariş onaylanmadığında, erguldogal.com siparişe otomatik olarak onay verecektir.


Teslim alınan ürün, kusurlu/arızalı veya belirtilenden farklıysa müşteri ürünü iade etmek için, Hesabım sayfasından onay sürecini durdurup sonra iade sürecini başlatabilir.

 

Gönderim Politikası

Siparişleriniz depomuzda hazırlanarak en geç 48 saat içinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilecektir. Kargo firmasına teslim edilen siparişleriniz İzmir içi veya dışı teslimat sürelerine bağlı olarak 72 saat içinde üyelik bilgilerinizde gösterdiğiniz adrese teslim edilir. 72 saatlik teslim süresi, kargoya teslim süresinden itibaren başlayacaktır. Saat 17.00’den sonra veya haftasonu onaylanan siparişleriniz bir sonraki iş gününde işleme alınacaktır. Ürünlerin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda yunsbircan@gmail.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

 

Satış politikası

Sitemizden aldığınız her ürün ücreti temin edildikten sonra  faturalandırılıp paketlenip güvenli bir şekilde tarafınıza gönderilir.

 

Gizlilik Politikamız

Bu teknolojilerin kullanımı başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”) olmak üzere tabi olduğumuz mevzuata uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Toplanan kişisel veriler tamamen saklı ve güvenli kalır.

 

Para İadesi Politikamız

Bilmeniz Gereken Her Şey

Sitemizden sipariş ettiğiniz ürünün ayıplı çıkması halinde her şekilde ürün ve para iadesi tarafımızca yapılır.