top of page

Pazar Araştırması Grubu

Herkese Açık·8 üye

Max Payne 2 Indir (Full Pc)


Max Payne 2 Indir (Full Pc)
Max Payne 2: The Fall of Max Payne, 2003 yılında Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. 2001 yılında çıkan Max Payne'in devamı niteliğinde ve Max Payne serisinin ikinci oyunudur. Oyun, karanlık, trajik ve yoğun bir film-noir aşk hikayesini anlatmaktadır. Şaşırtıcı dönüşler ve açığa çıkan sırlarla dolu derin bir hikaye, heyecan verici bir maceradır. Aşk acıtır.


Oyunda, hayatı harap olan Max Payne'i yönetiyoruz. Max, NYPD'ye geri döner ve rutin bir cinayet soruşturması sırasında öldüğünü sandığı bir kadın olan Mona Sax ile karşılaşır. Mona, onu rahatsız eden soruların anahtarlarını tutmaktadır. Ancak New York City'nin karanlık ve trajik gecesinde hiçbir şey basit değildir. Max ve aradığı cevaplar arasında yeraltı dünyasının askerleri durmaktadır. Kendi kişisel cehennemine daha da derine inen yolculuğu devam etmektedir.


Download Zip: https://tweeat.com/2w3st9


Max Payne 2: The Fall of Max Payne, yoğun bir oyun deneyimi sunmaktadır. Şık ve vahşi aksiyon sahneleri ve Max Payne serisiyle özdeşleşen yavaş çekim silah kullanımı özelliklerini içermektedir. Oyun, Windows için [1] ve [2] adreslerinden indirilebilir. Oyunun sistem gereksinimleri şöyledir:
Minimum


Tavsiye Edilen
OS: Microsoft Windows 2000/XPİşlemci: 1Ghz PIII/Athlon veya 1.2Ghz Celeron/Duron işlemciBellek: 256MB RAMGrafik: 32MB AGP grafik kartı, donanım transform & lighting desteğiDirectX Sürümü: DirectX 9.0Sabit Disk: 1.5 GB boş alanSes Kartı: DirectSound uyumlu ses kartıGiriş: Klavye ve fare


OS: Microsoft Windows 2000/XPİşlemci: 1Ghz PIII/Athlon veya 1.2Ghz Celeron/Duron işlemciBellek: 512MB RAMGrafik: 64MB DirectX 9 uyumlu AGP grafik kartı, donanım T&L desteğiDirectX Sürümü: DirectX 9.0Sabit Disk: 1.5 GB boş alanSes Kartı: DirectSound uyumlu ses kartıGiriş: Klavye ve fare
Oyunu indirmek için lisans sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir. Özel özelliklere erişim için tek kullanımlık seri kodu, ek ücret ve/veya online hesap kaydı (13+) gerekebilir. Oyunun Türkçe yama dosyasını [buradan] indirebilirsiniz.


Oyun hakkında daha fazla bilgi için [Rockstar Games] veya [Steam] sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Oyunun resmi fragmanını [buradan] izleyebilirsiniz. Oyunun incelemelerini [buradan] okuyabilirsiniz. Oyunun hile kodlarını [buradan] bulabilirsiniz. Oyunun modlarını [buradan] indirebilirsiniz. Oyunun sistem gereksinimlerini test etmek için [buradan] yararlanabilirsiniz.


Max Payne 2: The Fall of Max Payne, sizi unutulmaz bir aksiyon ve macera deneyimine davet ediyor. Haydi, Max Payne'in düşüşüne tanık olun!
Hakkında

Gruba hoş geldiniz! Diğer üyelerle bağlantı kurabilir, günce...
Grup Sayfası: Groups_SingleGroup
bottom of page